Najpiękniejsze albumy o Polsce

Oferta specjalna

Szanowni Państwo,

Pragniemy zachęcić do zapoznania się z publikacjami naszego Wydawnictwa, mogącymi być idealnym podarunkiem dla Państwa kontrahentów. Przedstawiamy możliwość wykorzystania naszych książek jako materiałów promujących Państwa firmę.
Wydawnictwo funkcjonuje na rynku książki już 25 lat. Posiada wieloletnie doświadczenie współpracy z ważnymi instytucjami w kraju oraz z firmami prywatnymi.
Mamy nadzieję, że nasze książki, które promują polską kulturę, sztukę oraz piękno polskiego krajobrazu, przyczynią się również do skutecznej reklamy Państwa firmy.

Współpraca obejmuje:

 Umieszczenie w albumie strony promującej osiągnięcia Państwa firmy
Możliwość umieszczenia w publikacjach aktualnie przygotowywanych do druku indywidualnej strony lub rozkładówki z wybranymi przez Państwa informacjami
. Może się na niej znaleźć oferta firmy, list przewodni od władz firmy, tekst promocyjny, logotyp, fotografia firmy lub inne elementy.

 Przygotowanie na Państwa potrzeby indywidualnej obwoluty
Możliwość przygotowania specjalnej obwoluty do dowolnej publikacji już wydanej, bądź będącej w przygotowaniu. Można na niej umieścić logotyp firmy, tekst promocyjny, historię działalności firmy, fotografie itp.

Zachęcamy Państwa serdecznie do podjęcia z nami współpracy.

Adres: al. Piłsudskiego 189b
05-270 Marki
Telefon: +48 (22) 7811648
Fax: +48 (22) 7811649

Cart