Personalizacja albumów


Szanowni Państwo,


Pragniemy zachęcić do zapoznania się z publikacjami Wydawnictwa Parma Press, mogącymi być idealnym podarunkiem dla Państwa kontrahentów. Przedstawiamy możliwość wykorzystania naszych książek jako materiałów promujących Państwa firmę.

Wydawnictwo Parma Press funkcjonuje na rynku książki już ponad 30 lat. Posiada wieloletnie doświadczenie współpracy z ważnymi instytucjami w kraju oraz z firmami prywatnymi.

Mamy nadzieję, że nasze książki, które promują polską kulturę, sztukę oraz piękno polskiego krajobrazu, przyczynią się również do skutecznej reklamy Państwa firmy.

Współpraca obejmuje:

Umieszczenie w albumie strony promującej osiągnięcia Państwa firmy

Możliwość umieszczenia w publikacjach aktualnie przygotowywanych do druku indywidualnej strony lub rozkładówki z wybranymi przez Państwa informacjami. Może się na niej znaleźć oferta firmy, list przewodni od władz firmy, tekst promocyjny, logotyp, fotografia firmy lub inne elementy.

Przygotowanie na Państwa potrzeby indywidualnej obwoluty

Możliwość przygotowania specjalnej obwoluty do dowolnej publikacji już wydanej, bądź będącej w przygotowaniu. Można na niej umieścić logotyp firmy, tekst promocyjny, historię działalności firmy, fotografie itp.


Zachęcamy Państwa serdecznie do podjęcia z nami współpracy.