Wysyłka i zwroty


Płatności i wysyłka

Płatności za nasze albumy można dokonać na kilka sposobów:

- szybkie przelewy Przelewy24,

- karty płatnicze (operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Pastelowa 8, 60-198 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068).

- przelew tradycyjny na konto Wydawnictwa,

- płatność przy odbiorze osobistym.

Wysyłka zamówienia opłaconego przelewem odbywa się po zaksięgowaniu wpłaty na konto Wydawnictwa. Do wyboru mamy następujące sposoby dostawy:

- DPD przesyłka kurierska, do 30 kg: 19,- zł lub 24,- zł (pobranie),

- InPost przesyłka do Paczkomatu 24/7: 17, zł

- Poczta Polska paczka ekonomiczna: 16,50

Przy zamówieniu z dostawą krajową o wartości powyżej 300,- zł – brak opłat.

Czas realizacji zamówienia krajowego wynosi orientacyjnie 1-2 dni robocze.

Opłaty za dostawę za granicę: przedpłata przelewem ustalona wg aktualnych cenników Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej, termin dostawy także wg bieżących możliwości przewoźnika.


Reklamacje i zwroty

Żywimy nadzieję, że nasze publikacje spodobały się Państwu. Jeżeli jednak zaistnieje potrzeba – to możecie Państwo zrezygnować z zakupu bez podania przyczyny (składając oświadczenia w terminie 14 dni). Przysługuje Państwu także prawo do złożenia reklamacji. Szczegóły na temat zwrotu i reklamacji znajdują się w naszym regulaminie. Dodatkowe pytania dotyczące reklamacji lub zwrotu, prosimy zadać nam w mailu wysłanym na adres: wydawnictwo@parmapress.com.pl